Základní ošetření pleti

– vhodné hlavně pro mladé

Standartní ošetření pleti

– klasické ošetření pleti včetně masáže obličeje a dekoltu

Luxusní ošetření pleti

– standartní ošetření pleti včetně barvení obočí , aplikace ampule a mikromasáže očního okolí

Diamantová mikrodermabraze

 – je velmi šetrná neinvazivní přístrojová metoda k odstranění vrchní vrstvy již neživých buněk kůže. Pomocí speciálních krystalů a současného působení vakua dochází k odstranění odumřelých buněk a k výraznému zkvalitnění průchodnosti pokožky pro další aplikované výživné látky.

 

MESOPEN

 – přístroj MESOPEN zajistí průnik aktivních látek kosmetických přípravků (ampulí) do hlubších vrstev pokožky. Díky němu se vstřebá až o 80% větší množství aktivních složek nežli při běžné povrchové aplikaci. Zároveň velmi účinně stimuluje tvorbu nového kolagenu. Přináší vynikající výsledky především v omlazujících a liftingových ošetřeních

Epilace

– epilace obličeje a těla

Barvení řas a obočí

– barvení řas a obočí (k dispozici je celá škála barev)

Pernamentní make-up

Každá žena touží vypadat co nejlépe ráno, odpoledne i večer. Až doposud to znamenalo každých pár hodin upravovat a obnovovat svůj make-up. Nyní existuje nové řešení tohoto starého problému – permanentní make-up. Jedná se o aplikaci přírodních barviv do pokožky.

Epilace vosky LYCON

Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku u klientů, zvláště pokud epilaci provádíte na citlivých partiích jako jsou obličej nebo  podpaží.
Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Aktuálně
  • Vánoční DÁRKOVÉ POUKAZY
  • Vánoční balíčky připravené dle vašich požadavků
  • Permanentní make-up  22.01.2019

 

 

Online objednání
Provozní doba

POUZE NA OBJEDNÁNÍ!

 

Pondělí - pátek (sobota, neděle)

objednávky online, telefonicky, případně přímo ve studiu

Poradce

JUST - poradce

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin